Skontaktuj się z nami
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Adres: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, Chiny
Ochronne podkłady gumowe

Ochronne podkłady gumowe

Arkusze ochronne z gumy ochronnej Opis produktu: Arkusz ochronny z gumy podnoszącej wiedzę Według rodzaju obuwia skórzanego podzielonego na kilka rodzajów? Jak odróżnić te skóry? To rozróżnienie w rzeczywistości nie jest trudne: 1), buty błyszczące buty, my to nazywamy ...

Ochronne podkłady gumowe

Opis produktu:

Nazwa produktu

arkusz z gumy piankowej

Rozmiar

100X110 CM, 100 x 100 itd

Grubość

2,0 do 8,0 mm

Kolor podstawowy

Czarny, brązowy, beżowy

Kolor powierzchni

Wszelkie kolory i wszelkie projekty należy wykonać zgodnie z wymaganiami klienta

Twardość

85shore A

Finished Appearance

jedna strona shinny i druga strona szorstka dla kleju.

Jakość

możemy uczynić jakość wymaganą przez klienta.

Wiedza na temat gumy ochronnej

Według rodzaju obuwia skórzanego podzielonego na kilka rodzajów? Jak odróżnić te skóry?

To rozróżnienie w rzeczywistości nie jest trudne:

1), buty błyszczące buty, na ogół nazywamy to "skórą oleju", jego zaletą nie jest często trzeba wytrzeć, wygląda jak wyższa klasa; Wada jest trudniejsza w utrzymaniu, łatwa do pomarszczenia, wysokie koszty utrzymania Regularne lub wymagają oleju.


2), skóra lakierowana, w rzeczywistości trochę jak skórka olejna, tworzywo ma uczucie silnego, gładkiego wyglądu. Ta skóra nie wymaga oleju, należy regularnie wycierać.


3), matowa skóra, ten rodzaj skóry, wspólny dla aktualnego świata buty materiał. Potrzebujesz oleju, koszty konserwacji nie są wysokie, nie ma efektu lustra, nie jest łatwo deformować.


4), anty-skóra, czyli powierzchnia szorstkiego tarcia, skóra zamszowa, matowa, nie olejowa, łatwa do zabrudzenia, ale teraz bardziej popularna, ponieważ jest trudna do zmarszczek, nie łatwo się deformuje.

Kora wymieniona powyżej należy tylko do serii skórzanej, skóra PU nie należy do tej serii!

Ogólnie buty z czystej skóry dzieli się na dwa rodzaje twardej i miękkiej skóry. Dwa rodzaje butów i rafinowane na wiele gatunków. Jako konsumenci trudniej jest je rozróżnić. Gładkie skórzane błyszczące buty nie wymagają pasty do pasty do butów, ale często najlepszy sklep obuwniczy, aby utrzymać to, co gra w płynnej pasty do butów lub wosku. Powierzchnia bez specjalnego traktowania, która nie jest kalandrowana, buty wymagają gry w pastę do butów.


Hot Tags: blachy ochronne do powlekania gumy, Chiny, fabryka, dostawcy, producenci, dostosowane, niska cena, tanie, masowe
Zapytanie